29 лютий 2024, Четвер, 07:37

Квартира Ситника: у ГПУ вказують на необхідність збереження таємниці досудового розслідування

6 Квітня 2018г.
ФОТО: DT.UA
ФОТО: DT.UA

Нещодавно у ЗМІ була поширена інформація, що органами прокуратури з травня 2017 року розслідується кримінальне провадження № 42017000000001706 за ознаками кримінального злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України.

Воно стосується обставин придбання директором НАБУ Артемом Ситником власного житла в місті Бровари на вулиці Черняховського, 11-Г. Як стверджують Інтернет-видання, у слідства є достатньо підстав вважати, що це майно було отримано у якості неправомірної вигоди. Наразі встановлено, що сплату коштів забудовнику за цю квартиру зробив Благодійний фонд «Правозахисний фонд «Вільна громада».

«Генеральною прокуратурою здійснюється досудове розслідування у запитуваному кримінальному провадженні, відомості про яке до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесені 24.05.2017 р. На даний час досудове розслідування у зазначеному кримінальному провадженні триває. Інша запитувана інформація є відомостями досудового розслідування та відповідно до статті 222 КПК України є інформацію з обмеженим доступом та не підлягає оприлюдненню на цьому етапі розслідування», - йдеться у відповіді ГПУ на офіційний запит, передає Резонанс.

МІЛЬЙОН ДЛЯ СИТНИКА