02 грудень 2023, Субота, 14:57

Лещенко обіцяє викрити подробиці про контакти Луценка з представником Трампа

13 Травня 2019г.
Лещенко

Народний депутат Сергій Лещенко анонсував розкриття інформації, яку генеральний прокурор Юрій Луценко нібито передав адвокату президента США Дональда Трампа Рудольфу Джуліані, а також пообіцяв продемонструвати аркуш із "чорної бухгалтерії" Партії регіонів з інформацією про виплати американському політтехнологу Полу Манафорту.

Про це депутат повідомив на своїй сторінці в соцмережі, передає Резонанс. Викривальні заяви С.Лещенко плвнує зробити після судового засідання 13 травня.

"Я запрошую всіх журналістів, українських і західних, приходьте на це засідання суду. За його підсумками я дам брифінг і продемонструю вам сценарний план, який Луценко втюхав Джуліані, повну сторінку з "чорної бухгалтерії" Партії регіонів з прізвищем Манафорта й інші цікаві подробиці", - наголосив депутат.

Він стверджує, що генпрокурор ввів адвоката Д.Трампа в оману, заявив тому, що суд визнав С.Лещенко винним у втручанні у вибори президента США, а також "наплів йому купу фейків".

"Йдеться про рішення продажного Окружного адмінсуду Києва, за позовом продажного Розенблата. І цей суд взагалі не повинен був приймати цю справу до розгляду, тому що права Розенблата ніяк не були порушені. Але вони прийняли позов і постановили, що я втручався у вибори. Тільки Луценко не сказав Джуліані, що рішення не вступило в законну силу, мною подано апеляцію, і вона призначена на понеділок. А до апеляції ніякого рішення суду немає в природі, тому що виконання рішення зупинено", - пояснив політик.

С.Лещенко опублікував фотокопію виклику до Шостого апеляційого адмінсуду, де розглядатиметься його апеляційна скарга на рішення Окружного адмінсуду Києва, який задовольнив позов депутата Борислава Розенблата до директора НАБУ Артема Ситника.