22 вересень 2023, П'ятниця, 05:34

Мамедов збирається звільнитися з посади заступника генпрокурора

26 Липня 2021г.


Заступник генерального прокурора Гюндуз Мамедов збирається написати заяву про звільнення за власним бажанням. Про це Радіо Свобода повідомили в прокуратурі 26 липня.

«Заяву ще не написали, але плануємо. За власним бажанням, з посади і з органів прокуратури», – повідомили в ОГП.

Про те, що Мамедов звільняється з посади повідомили і в юридичній компанії «Міллер».

«Керівництво Офісу генерального прокурора свідомо створило складні умови роботи та всіляко блокує виконання Мамедовим, інтереси якого представляє юридична компанія «Міллер», своїх посадових обов’язків, систематично здійснюючи тиск на нього, що повністю нівелює основоположні принципи незалежності прокурора», – мовиться в повідомленні.

В компанії додали, що законних підстав для звільнення Мамедова немає, тому «активно використовується дискредитаційна інформаційна кампанія».

В Офісі генпрокурора цю заяву наразі не коментували.

У липні генеральна прокурорка Ірина Венедіктова у новому розподілі обов’язків не залишила департаментів за своїм заступником Гюндузом Мамедовим.

2 липня заступник генерального прокурора Максим Якубовський підписав наказ про припинення доступу до державної таємниці заступника генпрокурора Гюндуза Мамедова.

1 липня генеральна прокурорка України Ірина Венедіктова передумала віддавати керівництво департаментом нагляду у кримінальних провадженнях щодо злочинів, вчинених в умовах збройного конфлікту (який раніше перебував у віданні Мамедова), своєму заступникові Максиму Якубовському і забрала цей департамент під власне керівництво.