19 липень 2024, П'ятниця, 12:30

Мангер просить депутатів об’єктивно вивчити факти розслідування нападу на Катерину Гандзюк (+ДОКУМЕНТ)

30 Квітня 2020г.
Мангер просить депутатів об’єктивно вивчити факти розслідування нападу на Катерину Гандзюк (+ДОКУМЕНТ)

«Допустити на засідання Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України для здійснення парламентського контролю за розслідуваннями нападів на Катерину Гандзюк та інших громадських активістів протягом 2017-2018 років Мангера Владислава Миколайовича та його захисників» – з таким проханням до Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради звернулись захисники Владислава Мангера.

Про це повідомляє Резонанс 30 квітня із посиланням на "Спеціальних кореспондентів".

Адвокат Адвокатського об’єднання «Баррістерс» Олександр Шадрін зазначає, що за увесь час діяльності Комісії, депутати жодного разу не заслухали сторону захисту з приводу порушень та зловживань, які були допущені правоохоронними органами, що відбивається на об’єктивності Комісії та висвітлені справи у ЗМІ.

Також адвокат переконаний, що депутатам не відомо, що в матеріалах справи немає жодного доказу причетності Владислава Мангера до нападу на Катерину Гандзюк, про що представники правоохоронних органів їм не повідомляють.

Зокрема, вказані обставини підтверджують навіть активісти з організації «Хто замовив Катерину Гандзюк», які вчора проводили мітинги біля Офісу генерального прокурора з вимогою не передавати справу до суду, оскільки з моменту початку розслідування і до цього часу, доказів вини Мангера не отримано. Це при тому, що слідство триває вже понад двадцять місяців, з дозволених законом дванадцяти.

Отже, сторона захисту сподівається, що депутати все ж таки захочуть об’єктивно та неупереджено розглянути питання ходу розслідування, і заслухати позицію обох сторін, а не тільки активістів та сторони обвинувачення, і запросять на засідання адвокатів.