12 квітень 2024, П'ятниця, 12:14

Ми не повинні покривати те, що покривали в цій країні 30 років, – Гетманцев про дії Венедіктової

2 Березня 2021г.
1590409205 5845

Як би не була хороша чи погана Ірина Венедіктова на посаді генерального прокурора України, напевно знайдуться люди, незадоволені нею. Хто і яким чином може їй протидіяти?

Про це на каналі «Знай 24» розповів голова комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев, передає Резонанс 2 березня.

«Ми можемо здогадуватися, не називаючи прізвищ - але ми розуміємо, що це досить впливова група, для якої не дуже зручні подібні рішення Офісу генерального прокурора. Але це не означає, що ми не повинні їх приймати. Ми не повинні покривати то, що покривали в цій країні тридцять років», - зазначає народний депутат.

На його думку, це великий прогрес - то, що справа зрушила з мертвої точки, і не тільки в справі «ПриватБанку». Однак Гетманцев не взявся передбачити, як справа піде далі, оскільки навіть не знайомий з матеріалами.

ТОПМЕНЕДЖЕРАМ ПРИВАТБАНКУ ПОВІДОМИЛИ ПРО ПІДОЗРУ У РОЗТРАТІ МАЙЖЕ ПОНАД 136 МЛН ГРН

Як нагадує Резонанс, 22 лютого 2021 року детективи Національного бюро за процесуального керівництва прокурорів САП повідомили трьом колишнім посадовцям ПАТ КБ «ПриватБанк» про підозру у розтраті понад 136,89 млн грн. Підозри експосадовцям «ПриватБанку» підписала Генеральний прокурор Ірина Венедіктова.

Слідство встановило, що підозрювані у грудні 2016 року за день до визнання «ПриватБанку» неплатоспроможним на підставі неправдивих документів виплатили коштом банку понад 136,89 млн грн на користь страхової компанії, пов'язаної з кінцевими бенефіціарами «ПриватБанку».

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram