» Ми не в курсі щодо дій цього “репатріанта”, – джерела у САП про заяву Онищенка

08 серпень 2022, Понеділок, 16:56

Ми не в курсі щодо дій цього “репатріанта”, – джерела у САП про заяву Онищенка

16 Квітня 2019г.
Фото: Укрінформ
Фото: Укрінформ

- Ми не в курсі щодо дій цього «репатріанта», - так прокоментували джерела Резонансу у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі інформацію джерел видання "Страна" про наміри народного депутата Олександра Онищенка повернутися в Україну та піти на угоду зі слідством.

Як передає Резонанс, 16 квітня 2019 року адвокат політика Олег Іщенко підтвердив цю неофіційну інформацію ЗМІ. За його словами, "ми направили до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури пропозицію про укладення угоди. І в разі, якщо ми досягнемо угоди про визнання провини, народний депутат Онищенко в будь-який час готовий в добровільному порядку прилетіти на територію України, щоб надати свідчення, котрі викривають представників вищих щаблів влади. Співпраця допустима за умови, якщо йому буде надана охорона. З урахуванням того, що Онищенку неодноразово надходили погрози, це питання принципове" .

"Так. Я готовий повернутися. Чекаю на рішення прокурорів. Встигнемо домовитися до кінця тижня, прилечу в день виборів, і встигну проголосувати", - сказав згаданому виданню сам Олександр Онищенко.

Торік джерела САП у ЗМІ інформували, що прокурори запропонувала Онищенку й іншим фігурантам справи про розкрадання коштів під час виконання договорів про спільну діяльність (СД) із компаніями, афільованими з депутатом, визнати провину і відшкодувати до державного бюджету 3 млрд грн збитків - як угоду зі слідством.

ПЕРВОЕ СУДЕБНОЕ ЗАСЕДАНИЕ ПО ДЕЛУ ОНИЩЕНКО СОСТОИТСЯ 10 ИЮНЯ

Нагадаємо, раніше керівник САП Назар Холодницький заявляв, що Національне антикорупційне бюро вело переговори з Олександром Онищенком, не ставлячи до відома Антикоруційну прокуратуру.

ПОЛІЦІЯ РОЗСЛІДУВАТИМЕ ПЕРЕВИЩЕННЯ ВЛАДИ НАБУ У ПЕРЕГОВОРАХ З ОНИЩЕНКОМ

- Рано чи пізно спливає все, що має значення для об‘єктивного слідства, і діючий Закон дає такі можливості, - наголосив у коментарі Резонансу перший заступник Генерального прокурора України (2014 р) Микола Голомша.