27 травень 2024, Понеділок, 19:29

Малюська розповів, чому найняті рейдерами “тітушки” начебто з “Правого сектору”, влаштували факельне шоу біля його оселі

10 Лютого 2021г.
148100853 1352090415171677 6364090523254856776 N

Увечері 9 лютого "кілька десятків тітушок" знайшли будинок міністра юстиції Дениса Малюськи і "своїми факелами, криками та скандуванням матів добряче полякали усіх сусідів та дітей" підпаливши декілька факелів під воротами його домівки.

Про це міністр юстиції повідомив на своїй сторінці у Facebook, передає Резонанс 10 лютого.

За словами міністра, почалося все з намагання "окремих злодюжок" захопити київський ринок «Столичний»: 14 грудня 2020 державний реєстратор викинув з ЄДР інформацію про заборону суду на реєстраційні дії, а одразу після цього приватний нотаріус оформив перехід контролю за юридичною особою до іншої особи. 15 грудня усе повернули як було, а реєстратору анулювали доступ до реєстру.

Історія повторилась за кілька днів: 17 грудня новий реєстратор прибрав заборону, нотаріус оформив зміни у реєстрі, а 18 грудня Офіс повернув все назад і анулював доступ реєстратора до реєстру.

"Далі так само за традиційним сценарієм замовники захоплення ринку спробували інший шлях - залучили «віп-персону», яка завдяки своєму статусу намагалася вговорити мене і колег припинити звертати увагу на незаконні реєстраційні дії. Не допомогло", - зазначив Малюська.

Далі, за словами очільника Мін’юсту, у стилі початку 90-х було запущене багатоходове і нахабне захоплення ринку. Усе це відбулось протягом кількох годин, що свідчить про дії добре організованої групи.

Згодом, згаданий раніше «віп» перейшов від вговорювань до грубих залякувань міністра юстиції.

"Приватному виконавцю та державному реєстратору доступ до ДРРП ми анулювали, а нотаріуса відправили «відпочити» від операцій з нерухомістю на три місяці.", - написав Денис Малюська.

За його словами, після невдалої спроби "переписати" ринок під себе були найняті "тітушки", "які пікетували приміщення Мін’юсту, поводились нецензурно, намагались залякати працівників і заважали працювати кілька днів" та представились "Правим сектором".

"Ну і далі кілька десятків тітушок знайшли мою домівку і своїми факелами, криками та скандуванням матів добряче полякали усіх моїх сусідів та дітей, які були вдома (факели під ворітьми на фото виглядають яскраво). Мораль цієї історії така: окремі елементи диких 90-их, які здавалися уже давно забутими, усе ще живі. І з цим треба щось терміново робити", - резюмував міністр.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram