14 червень 2024, П'ятниця, 09:52

На Буковині поліція вилучила фальсифіковані алкоголь та тютюнові вироби на 1,3 мільйона гривень

5 Лютого 2023г.


КИЇВ. 5 лютого. Резонанс. На Буковині поліція викрила злочинців, які реалізовували фальсифіковані алкоголь та тютюнові вироби під виглядом відомих українських торговельних марок, передає Резонанс з посиланням на сторінку у Telegram МВС України.

Деталі

"Співробітники Слідчого управління обласної поліції та оперативники УСР викрили групу осіб, яка займалася виробництвом і збутом фальсифікованого алкоголю й тютюнових виробів на території регіону", — йдеться у повідомленні.

За словами МВС України серед вилученого "майже 500 літрів спирту та понад 600 пляшок готової до продажу продукції, а також 29 000 пачок сигарет без марок акцизного податку".

Угруповання входило злочинців складалось з трьох жителів Буковини: 47-річний чоловік та 64-річна жінка з Чернівців та 49-річний мешканець Хотина.

"Фігуранти реалізовували продукцію під виглядом відомих українських торговельних марок, використовуючи підроблені марки акцизного податку, збуваючи продукцію у роздрібній мережі й на місцевих ринках", — додали у МВС України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зовнішня торгівля України: вплив війни та на чому вдалося заробити