» На Чернігівщині військовослужбовця засудили до 3-х років ув’язнення за повторне ухилення від служби

21 березень 2023, Вівторок, 19:33

На Чернігівщині військовослужбовця засудили до 3-х років ув’язнення за повторне ухилення від служби

2 Жовтня 2020г.
images

За публічного обвинувачення військової прокуратури Чернігівського гарнізону Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону засуджено військовослужбовця військової служби за контрактом.

Про це повідомляє Резонанс 2 жовтня із посиланням на прес-службу Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону.

Встановлено, що солдат однієї з військових частин ЗСУ, що дислокована на Чернігівщині, у період з 1 червня 2020-го року по 6 липня 2020-го року ухилявся від проходження військової служби, проводячи час на власний розсуд.

При цьому, військовий вчинив вказані протиправні дії повторно, в період дії щодо нього іспитового строку, оскільки вже був засуджений за відсутність на службі з 4 грудня 2019-го року по 15 січня 2020-го

Враховуючи повторність вчинення умисних злочинів, відверте ігнорування вимог Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» з боку обвинуваченого, суд підтримав позицію публічного обвинувача - військової прокуратури Чернігівського гарнізону.

За вчинення злочину, передбаченого ст. 407 ч. 4 КК України, Чернігівський районний суд Чернігівської області призначив обвинуваченому покарання у виді 3 років позбавлення волі.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram