14 червень 2024, П'ятниця, 13:22

На Хмельниччині головного бухгалтера КП “Спецкомунтранс” запідозрили у привласненні 1,6 млн грн

22 Березня 2019г.
Hqdefault

За процесуального керівництва Хмельницької місцевої прокуратури слідчим відділом Хмельницького відділу поліції Головного управління Національної поліції України в області проводиться досудове розслідування за фактом привласнення коштів одного із комунальних підприємств Хмельницької міської ради.

За інформацією прес-служби прокуратури Хмельницької області, кримінальне провадження розпочато за заявою новопризначеного директора, який виявив нестачу. Під час слідства встановлено, що кошти підприємства привласнив його колишній головний бухгалтер.

За даними слідства, із листопада 2016 по жовтень 2018 року, з метою особистого збагачення та зловживаючи службовим становищем, фінансист вносив у банківські платіжні системи підприємства завідомо неправдиві відомості про зарахування на власний картковий рахунок «заробітної плати» та перераховував кошти на власну користь.

Керівник Хмельницької місцевої прокуратури Валерій Заяц твердить, що у результаті вказаних дій комунальному підприємству завдано майнової шкоди на суму понад 1,6 млн грн.

У ході досудового розслідування, уже колишній службовій особі повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. ч. 3, 5 ст. 191 (привласнення чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене в особливо великих розмірах та повторно), ч. 3 ст. 362 (несанкціонована зміна інформації, яка оброблюється в автоматизованій системі, вчинена особою, яка має право доступу до неї, що заподіяло значної шкоди) КК України.

Наразі стороною обвинувачення вживається комплекс заходів, спрямованих на завершення досудового розслідування, та вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу, - інформує прокуратура.

Резонансу стало відомо, що йдеться про Хмельницьке комунальне підприємство «Спецкомунтранс». Розпорядженням хмельницького міського голови №411-к із 1 жовтня 2018 року на посаду директора ХКП "Спецкомунтранс" призначено Олександра Зіміна.