13 квітень 2024, Субота, 15:02

На Київщині вихователька дитячого будинку відверто катувала 9-річну дівчинку – поліція

1 Лютого 2023г.


КИЇВ. 1 лютого. Резонанс. Вихователька дитячого будинку у Київській області відверто катувала 9-річну дівчинку. Жінку затримали та помістили до ізолятора тимчасового тримання. Про це повідомив начальник Головного управління Національної поліції в Київській області Андрій Нєбитов у Facebook, передає Резонанс

Цитата

«Вихователька дитячого будинку на Фастівщині, замість того аби оберігати і турбуватись про підопічну, відверто катувала 9-річну дівчинку. На тілі малолітньої виявили січені рани. Найгірше те, що такі огидні методи «виховання» у цьому закладі за попередніми даними застосовувались вже не вперше», - написав Нєбитов у Facebook.

Деталі

За його словами, усі 19 дітей цього дитячого будинку вилучені і перебувають в лікарні для проведення обстеження, а також з’ясування всіх обставин події.

Він наголосив, що поліція і прокуратура Київщини завжди мала принципову позицію щодо суворого покарання осіб, які проявляють жорстокість до дітей.

«Зараз 51-річна уродженка Києва затримана і поміщена до ізолятора тимчасового тримання. Подальшу її долю вирішить суд. За побої й знущання над малолітньою їй загрожує до 6 років позбавлення волі», - повідомив Нєбитов.

Доповнення

В організаторів п’яних вечірок проводять обшуки після появи у мережі кадрів, де молоді люди вживають алкоголь і кривдять та принижують дівчат.