29 травень 2024, Середа, 07:41

На Київщині встановили 15 потерпілих від сексуальних злочинів окупантів – МВС

27 Жовтня 2022г.


КИЇВ. 27 жовтня. Резонанс. У Київській області встановили 15 людей, які зазнали сексуального насильства з боку російських окупантів. Про це на брифінгу повідомила заступниця міністра внутрішніх справ України Катерина Павліченко, передає Резонанс.

Цитата

"Серед тих кримінальних проваджень, які вже було зафіксовано правоохоронними органами, є і групові зґвалтування, і зґвалтування неповнолітніх. У Київській області таких фактів було встановлено найбільше – 15 потерпілих від сексуальних злочинів, вчинених окупантами рф. Також такі факти були встановлені і в Чернігівській області – щонайменше 3 постраждалих, а також в Харківській, Донецькій і Херсонській областях", – сказала Павліченко

Деталі

Для фіксації сексуальних злочинів на деокупованих територіях було запущено роботу спеціалізованих груп, до яких входять поліцейські, які раніше працювали з виявлення і документування фактів домашнього насильства, ювенальні поліцейські, слідчі, прокурори, а також психологи. 

Нагадаємо

Команда судмедекспертів з Нідерландів вдруге вирушить в Україну, щоб взяти участь у розслідуванні воєнних злочинів російських військових.