26 травень 2024, Неділя, 19:18

На лаві підсудних опинились учасники ОЗГ, які викрадали військове майно

28 Грудня 2020г.
2

За процесуального керівництва військової прокуратури Львівського гарнізону до суду направлено обвинувальний акт відносно організатора та двох учасників організованої злочинної групи за фактом викрадення військового майна, вчинене організованою групою в умовах особливого періоду (ч. 3 ст. 28 ч. 3 ст. 410 КК України).

Про це повідомляє Резонанс 28 грудня з посиланням на Спеціалізовану прокуратура у військовій і оборонній сфері Західного регіону.

За даними слідства, заступник командира однієї з військових частин разом із підлеглим офіцером та підприємцем налагодили механізм викрадення військового майна – запасних частин до автомобілів ЗІЛ та ГАЗ. Упродовж липня-жовтня 2019 року вони завдали державі збитків на понад 62 тис грн, які відшкодовано в ході слідства: викрадене військове майно вилучено в одного з учасників організованої злочинної групи.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювало Територіальне управління ДБР, розташоване у м. Львові, оперативний супровід – 1 Головний відділ 6 управління Головного управління військової контррозвідки департаменту контррозвідки Служби безпеки України.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram