21 травень 2024, Вівторок, 19:01

На посаду керівника САП подано 111 заяв

2 Березня 2021г.
26 Sap

На посаду керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) свої заяви подали 111 людей.

Про це повідомляє Transparency International Ukraine, передає Резонанс 2 березня із посиланням на Іnterfax-Україна.

"Серед претендентів на посаду керівника САП - чинний в.о. керівника Максим Грищук, прокурори САП Сергій Козачина, Андрій Перов і Ігор Семак, глава комітету з питань правової політики Верховної Ради Андрій Костін, екс-керівник Управління спецрозслідування ГПУ Сергій Горбатюк і голова правління ТI України Андрій Вишневський", - наголошується в повідомленні з посиланням на дані, оприлюднені в ході засідання Конкурсної комісії з обрання керівництва САП.

У ньому зазначається, що всього на вакантні посади в Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі подалося 169 кандидатів. На посаду керівника відправили 111 заяв, на заступника - 90, начальника відділу - 75.

"128 юристів візьмуть участь у конкурсі, 41 кандидата не допущено через формальні підстави", - повідомляють у TI.

На черговому засіданні 1 березня комісія внесла зміни до прохідного балу: 80 балів у тестуванні на знання законодавства і 110 балів - у тестуванні на загальні здібності.

Також, на сайті Офісу генерального прокурора опублікували перелік питань для тестування на знання законодавства.

Після проведення тестів на професійні і загальні здібності - плануються співбесіди, а для потенційного керівника САП і його заступника ще й тестування на поліграфі.

У фіналі переможців визначать відповідно до позицій у рейтингу після всіх етапів відбору - комісія не буде проводити підсумкове голосування за потенційного переможця.

Як повідомлялося, попередній керівник САП Назар Холодницький звільнився з посади за власним бажанням у серпні 2020 року. Відповідний наказ підписала генеральний прокурор України Ірина Венедіктова.

Відтоді в.о. керівника САП став Максим Грищук.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram