14 квітень 2024, Неділя, 23:32

На Рівненщині судили чоловіка за зґвалтування дитини, яка потім народила від нього

10 Вересня 2021г.


КИЇВ. 10 вересня. Резонанс. В Рівненській області 29-річного жителя Костопільського району засудили до 8 років ув'язнення за зґвалтування 12-річної дівчинки. Про це Резонанс повідомили у пресслужбі Рівненської обласної прокуратури.

Цитата

“Вироком Костопільського районного суду 29-річного жителя колишнього Костопільського району визнано винним у вчиненні злочину проти статевої свободи щодо 12-річної дівчинки (ч. 4 ст. 152 КК України)”, - сказано у повідомленні.

Деталі

Як повідомляється, в грудні 2019 року, чоловік, задля задоволення своєї статевої пристрасті, всупереч волі потерпілої, умисно вчинив дії сексуального характеру, вступивши в природній статевий акт з малолітньою дитиною своєї знайомої. Внаслідок протиправних дій чоловіка дівчинка завагітніла та народила доньку.

Відомо, що чоловікові призначено покарання – 8 років позбавлення волі. Крім того, задоволено також і цивільний позов потерпілої на загальну суму 100 тис грн.

Додамо

Вирок законної сили ще не набрав. Сторони можуть оскаржити його в апеляційному суді.

Нагадаємо

У Києві чоловік протягом 3 років ґвалтував сина своєї співмешканки, а також знімав фото та відео, які відносяться до дитячої порнографії.