03 червень 2023, Субота, 00:55

На сміттєзвалищі в Грибовичах тривають пошуки зниклого працівника

13 Червня 2016г.

Станом на ранок понеділка, 13 червня, ситуація на Грибовицькому сміттєзвалищі, що біля Львова, контрольована, підрозділи ДСНС перебувають в черговому режимі, триває постійний моніторинг пожежної обстановки на схилі тіла сміттєзвалища.

На місці працює екскаватор та 10 рятувальників, які постійно змінюються. Пожежники продовжують пошуки зниклого працівника ЛКП «Збиранка» та спострегають за схилом сміття, аби запобігти черговому спалахуванню, повідомив речник ГУ ДСНС у Львівській області Віталій Туровцев.

Протягом 12 червня було проведено проливку трьох місць виходу диму з тіла сміттєзвалища в Грибовичах, повідомили в міському управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення.

Всього від початку робіт обстежено близько 80% від доступних та можливих місць виконання пошукових робіт у секторах першої черги району пошукових робіт (крім площі завалів у ставках інфільтратів). Для виположення схилу сміттєзвалища залучали авіацію – двома літаками здійснено 55 скидів води (434 тонни).

Роботи першої черги аварійно-відновлювальних робіт на основній захисній дамбі ставків накопичувачів інфільтратів завершено, зазначено в повідомленні.

Нагадаємо, рятувальникам ще в п’ятницю, 10 червня, вдалося повністю загасити повторну пожежу на сміттєзвалищі. Відновили й пошуки зниклого львівського комунальника, який, імовірно, опинився під завалами сміття під час зсуву 30 травня.