13 квітень 2024, Субота, 17:35

На Волині підприємець не сплатив податків на понад 6,5 млн грн

23 Грудня 2022г.

КИЇВ. 23 грудня. Резонанс. У Волинській області викрили фізичну особу підприємця, який ухилявся від сплати податків. Сума встановлених збитків для бюджету перевищує 6,5 млн грн. Про це Резонанс повідомляє з посиланням на повідомлення Бюро економічної безпеки.

Детективи Територіального управління БЕБ у Волинській області викрили фізичну особу підприємця в ухиленні від сплати податків в особливо великих розмірах.

Деталі

У БЕБ повідомили, що в період з 2019 по 2020 роки підприємець, порушив вимоги податкового законодавства та умисно ухилився від сплати єдиного податку, податку з доходів фізичних осіб, військового збору, податку на додану вартість. Такі дії призвели до фактичного ненадходження до бюджету коштів в розмірі понад 6,5 млн грн.

«Окрім того громадянин, з корисливих мотивів, легалізував кошти в сумі понад 3 млн грн, отримані незаконним чином, шляхом здійснення фінансових операцій через інших підконтрольних йому фізичних осіб підприємців», - додали у відомстві.

Наразі кримінальне провадження спрямовано до районного суду Волинської області з обвинувальним актом. Громадянину оголошено підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 212, ч.1 ст. 209, ч.1 ст. 205-1 КК України.