21 лютий 2024, Середа, 11:53

На Запоріжжі загинуло до 10 російських окупантів у результаті вогневого ураження, 35 поранено

16 Листопада 2022г.


КИЇВ. 15 листопада. Резонанс. В районі населеного пункту Благовіщенка Запорізької області втрати окупантів склали до 10 осіб загиблими. Також знищено 5 одиниць військової техніки, склад боєприпасів, а 35 загарбників – поранено. Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ, передає Резонанс.

Цитата

«Підтверджено результати вогневого ураження противника. Так, в районі населеного пункту Благовіщенка Запорізької області втрати окупантів склали до 10 осіб загиблими. Також знищено 5 одиниць військової техніки, склад боєприпасів, а 35 загарбників - поранено. У Мелітополі ворог втратив понад 50 осіб пораненими», - йдеться в повідомленні.

Окрім того, в результаті вогневого ураження в районі населеного пункту Кремінна Луганської області у російських загарбників спостерігається втрата управління окремими підрозділами.

Особовий склад цих підрозділів планує втекти зі своїх рубежів та відійти в місто.

Також повідомляється, що у місті Кадіївка, що на Луганщині, окупанти ходять по будинках і проводять примусову мобілізацію місцевого населення.

«В окремих районах тимчасово окупованої території Луганської області фіксуються випадки вимагання коштів за можливість уникнення мобілізації. Так, у Старобільському районі представники місцевих так званих “силових структур” пропонують уникнути “мобілізації” за грошову винагороду сумою до 15 тисяч доларів», - інформує Генштаб.

Доповнення

У тимчасово захопленому Мелітополі Запорізької області підірвали місцевого колаборанта дмитра трухіна – він перебуває в лікарні у "надтяжкому стані".