12 квітень 2024, П'ятниця, 20:46

НАБУ не може реалізувати право на прослушку через СБУ – Ситник

28 Січня 2021г.
Artem Sytnyk Large

Служба безпеки України блокує реалізацію надання Національному антикорупційному бюро права на проведення прослуховування.

Про це заявив директор НАБУ Артем Ситник під час обговорення результатів індексу сприйняття корупції, яке організувало Transparency International Ukraine, передає Резонанс 27 січня із посиланням на «Слово і діло».

«Перший турборежим (ухвалення законопроєктів восени 2019 року – ред.) майже не дав нічого, крім, якщо говорити про антикорупційне бюро, права на прослушку, яке ми не можемо реалізувати через неконструктивну позицію Служби безпеки України. Ми частково там щось можемо, але ми ведемо вже тривале листування, яке нічим не закінчується», – наголосив Ситник.

Як відомо, 29 серпня 2019 року президент України Володимир Зеленський вніс до Верховної ради низку законопроектів, один із яких стосувався надання НАБУ та Державному бюро розслідувань права на автономне прослуховування.

Вже 4 жовтня 2019 року ВР підтримала законопроект, а 15 жовтня – його підписав Зеленський. Відтоді НАБУ досі не отримало повного права на автономне прослуховування.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram