» Нацгвардія без конкуренції злила 104 млн на мікроавтобуси Форд Транзит

07 грудень 2022, Середа, 11:32

Нацгвардія без конкуренції злила 104 млн на мікроавтобуси Форд Транзит

14 Серпня 2020г.
прозорро

Військова частина 3078 Національної гвардії України 10 серпня за результатами тендеру замовила ТОВ «Спец-Ком-Сервіс» мікроавтобусів для перевезення бійців під час охорони громадського порядку на 104,40 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Цьогоріч поставлять 58 спеціалізованих оперативних мікроавтобусів СКС-FT3 2020 р. в. на 13 місць із водієм на базі фургона Ford Transit 6МКПП Євро 6 170 к. с. по 1,80 млн грн.

Судячи з потужності двигуна, базою є фургон Ford Transit Van Trend R470 L4H3 2.0 2WD 6MT. У салонах без додаткової комплектації він у півтора раза дешевший – 1,18 млн грн.

Спецвтомобіль складається з водійського, пасажирського та вантажного відсіків. Він має відеореєстратор Quidux 1244-HD із картою на 1ТБ, кондиціонер, подушку безпеки водія, електро- та USB-розетки для кожного, полиці, решітки на вікнах із тонуванням на 50% тощо. Крім того, його оснастять світло-акустичною панеллю, радіостанцією Motorola DM 4601E із софтом, вісьмома проблисковими маячками XT-4LED, автономним повітряним опалювачем, аптечкою АМА-2, запасним колесом, двома вогнегасниками ВВК 1.4, двома акумуляторними ліхтарями, а також запчастинами, інструментами і приладами.

Передбачено аванс 70% та виплату решти 30% протягом десяти днів після поставки.

Фірма отримала замовлення без конкуренції, бо на тендер більше ніхто не прийшов. Адже замовник хоче отримати велику партію зі 58 автомобілів протягом чотирьох місяців. При цьому учасники мали надати гарантійні листи від виробників шасі та спецавтомобіля про поставку, а від виробника шасі – ще й про збереження гарантії після переобладнання. Ще від учасників вимагався принаймні один виконаний аналогічний договір про поставку транспортних засобів спеціалізованого призначення протягом останніх трьох років.

Засновниками «Спец-Ком-Сервісу» є Сергій Калюш із Вишневого та Михайло Городових із Черкащини. Віднедавна фірмою керує Василь Юрійович Даниляк. Житель Вишневого з такими ПІБ до весни 2017 року був начальником штабу оперативного управління Києво-Святошинської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області, а його дружина Валентина Даниляк до літа 2020 року очолювала Відділ  контролю на міському електричному транспорті та залізничному транспорті Управління державного контролю на наземному транспорті.

Із 2011 року «Спец-Ком-Сервіс» натендерив 1,57 млрд грн., переважно в поліції, Нацгвардії та Держприкордонслужби, які відносяться до сфери управління МВС.

У вересні 2016 році прокуратура відкрила кримінальне провадження проти посадовців Нацгвардії, котрі нібито сприяли перемогам «Спец-Ком-Сервісу» на торгах щодо закупівлі техніки. Із травня 2018 року ухвал по цій справі в судовому реєстрі не було.

За матеріалами НАШІ ГРОШІ