» Насалику призначили психологічну експертизу

01 липень 2022, П'ятниця, 16:56

Насалику призначили психологічну експертизу

25 Жовтня 2019г.
Насалик

Вищий антикорупційний суд призначив психологічну експертизу для колишнього міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика, який не задекларував 1,2 млн доларів боргу, з використанням поліграфа. Про це йдеться в матеріалах суду, передають Українські Новини.

7 жовтня в суд надійшло клопотання адвоката Насалика Бойка з проханням призначити в рамках справи щодо екс-міністра психологічну експертизу з застосуванням комп'ютерного поліграфа та експерти мають встановити, чи з'являються у нього в ході психофізіологічного дослідження з використанням поліграфа психофізіологічні реакції, що свідчать про отримання ним від іншої особи грошові кошти в розмірі 1 249 287,70 доларів у відповідності з договором позики від 10 липня 2014 року.

16 жовтня суд частково задовольнив це клопотання і призначив в рамках кримінального провадження психологічну експертизу із застосуванням поліграфа.

Проведення експертизи доручено експертам Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції.

Як повідомляли Українські Новини, Спеціалізована антикорупційна прокуратура і Національне антикорупційне бюро завершили розслідування кримінального провадження стосовно Насалика за підозрою в недекларування 1,2 млн доларів, отриманих у борг.