12 квітень 2024, П'ятниця, 19:54

НАЗК направило клопотання до суду про закриття провадження у справі голови КСУ з метою уникнення юридичної відповідальності

12 Листопада 2020г.
Novikov 3

11 листопада 2020 року, на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції розміщено чергову викривлену інформацію стосовно діяльності Конституційного Суду України, у тому числі й Голови Конституційного Суду України. Так, у повідомленні йдеться про те, що НАЗК направило до судів клопотання про закриття проваджень у 62 справах, де в одній із фігурантів зазначений Голова КСУ Олександр Тупицький.

Про це повідомляє прес-служба КСУ, передає Резонанс 12 листопада із посиланням на Advokat Post.

Разом з тим, НАЗК не вказало, що це провадження стосується не протоколу про вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією стосовно Голови Конституційного Суду України, який, до речі, ніколи не складався, а саме позову Олександра Тупицького до НАЗК щодо незаконності дій його посадових осіб та спростування поширеної ними неправдивої інформації.

Власне з метою уникнення юридичної відповідальності за свої дії Національне агентство з питань запобігання корупції скерувало вказане клопотання про закриття провадження до суду.

Наведене і стало причиною для щоденної інформаційної кампанії з дезінформації про діяльність Конституційного Суду України та його суддів.

КСУ повідомляє, що жодних протоколів стосовно Голови Конституційного Суду України Національне агентство з питань запобігання корупції не складало та не вручало, як це передбачено чинним законодавством. Більше того, позиція суддів Конституційного Суду України полягає в тому, щоб уже складені НАЗК стосовно них протоколи про вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією, суди розглядали по суті. Це дасть змогу в законний спосіб довести неправомірність дій Національного агентства з питань запобігання корупції.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram