28 лютий 2024, Середа, 19:00

Не мого чоловіка забрали на смерть, вже непогано: на Луганщині місцеві “продаютьʼʼ інформацію окупантам про місцеперебування чоловіків

21 Серпня 2022г.


КИЇВ. 21 серпня. Резонанс. Голова Луганської ОВА Сергій Гайдай повідомив, що в області місцеві жителі “продають“ інформацію окупантам про місцеперебування чоловіків. Росіяни платять за “товар“ 60 тисяч рублів. Про це інформує Резонанс.

Деталі

Винагороду за інформацію пропонують в невеличких містах окупованої Луганщини, де чоловіків майже не залишилося, а виконання плану із примусової мобілізації в окупованих територіях росія не скасовувала.

Цитата

“Родичі та сусіди демонструють там справжню “людяність“ – беруть гроші, не вагаючись. Логіка проста – не мого чоловіка забрали на смерть, вже непогано. А ще й грошей дали. На новеньку “ладу“, щоправда, не вистачить, але ж тут і не росія“, – пише Гайдай.

Самі росіяни не хочуть йти у відкритий бій, тому продовжують збирати на окупованих територіях чоловіків, яких потім кидатимуть у пекло.

Вони зосередили всі зусилля на Бахмутському напрямку, але вже майже два місяці не мають серйозних перемог і просувань на фронті.

Нагадаємо

Російська армія розглядає перекид власних сил з лінії фронту для захисту окупованого Криму.