13 квітень 2024, Субота, 21:29

Незаконна вирубка лісу на понад 87 млн грн – проведено обшуки в лісгоспах Київщини

26 Листопада 2020г.
002(95)

Київською обласною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні стосовно службових осіб ДП «Спеціалізоване лісогосподарське підприємство «Київоблагроліс» та 10 лісогосподарських підприємств за фактами зловживання владою та незаконних порубок, що спричинили тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 364, ч. 4 ст. 246 КК України).

Про це повідомляє Резонанс 26 листопада із посиланням на прес-центр Офісу генерального прокурора.

Розслідуванням встановлено, що з січня 2017 року по квітень 2019 року посадовцями держпідприємства систематично здійснювались незаконні вирубки лісів під виглядом їх формування та оздоровлення. Суцільні санітарні рубки проводились без висновків з оцінки впливу на довкілля. Внаслідок таких дій в агролісництвах незаконно заготовили та реалізували суб’єктам господарювання майже 175 тис куб м деревини на загальну суму понад 87 млн грн.

У ході обшуків за місцем роботи та проживання службових осіб, правоохоронцями виявлено та вилучено електронні носії, мобільні телефони, фінансово-господарські документи, чернетки з інформацією.

За результатами розслідування діям посадовців буде надано правову оцінку.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється територіальним управлінням ДБР, розташованим у м. Києві, за оперативного супроводу Головного оперативного управління ДБР.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram