13 квітень 2024, Субота, 04:02

Незаконне збагачення: у САП підтвердили відкриття кримінальних справ проти нардепа Яценка

11 Жовтня 2022г.


КИЇВ. 11 жовтня. Резонанс. У Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі підтвердили відкриття двох кримінальних справ проти народного депутата Антона Яценка. Про це йдеться у відповіді на запит Резонанс.

Цитата

“На підставі ухвали Вищого антикорупційного суду Генеральним прокурором до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за фактом можливого вчинення народним депутатом кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 366-2 та ст. 368-5 КК України. Проведення досудового розслідування доручено НАБУ”, - ідеться у відповіді.

Деталі стосовного того, про які саме правопорушення йдеться у справах, у САП розголошувати не стали, посилаючись на таємницю слідства.

Нагадаємо

Як повідомляв Резонанс, проти народного депутата Антона Яценка відкрили дві кримінальні справи стосовно незаконного збагачення та внесення недостовірних даних до декларації. 

Раніше журналісти виявили, що родина нардепа Яценка володіє елітною нерухомістю у столиці та Київській області. Зокрема, на тестя нардепа був записаний маєток у селищі Козин під Києвом площею понад 1,5 тис. кв. м. На нього ж була записана і низка нерухомості загальною вартістю близько 8 млн дол.