13 квітень 2024, Субота, 00:36

Нові записи у справі Шеремета підтверджують версію про причетність Антоненка, Дугарь і Кузьменко, – Шевченко

5 Січня 2021г.
Шеремет

У Міністерстві внутрішніх справ України вважають, що нові записи, на яких нібито білоруські спецслужби обговорюють намір убити журналіста Павла Шеремета вибухівкою, відповідають нинішній версії слідства.

Про це в коментарі BBC News Україна заявив директор Департаменту комунікацій  МВС України Артем Шевченко, - пише Резонанс 5 січня.

"В обвинувальному акті чітко вказано, що їхні дії були спричинені іншими невстановленими особами, - сказав Шевченко. - Безпосередньо на розгляд в суді (справи Антоненка, Кузьменко та Дугарь - Ред.) це навряд чи вплине, тому що обвинуваченим інкримінується саме участь у виконанні цього злочину".

Речник МВС наголосив, що ця інформація "підтверджує основну версію слідства, що наші обвинувачені діяли несамостійно, а виконували певний злочинний задум певних невстановлених осіб".

Водночас Артем Шевченко висловив сподівання, що ця нова інформація зможе допомогти у пошуку досі невстановлених замовників та організаторів вбивства.

НОВИЙ ПОВОРОТ У СПРАВІ ШЕРЕМЕТА: НАЦПОЛІЦІЯ ВИЙШЛА НА МОЖЛИВИХ ЗАМОВНИКІВ УБИВСТВА

Як повідомлялось, у грудні 2020 року слідство Нацполіції отримало за допомогою Служби зовнішньої розвідки України інформацію, що представляє інтерес в розслідуванні підриву журналіста Павла Шеремета в 2016 році. Документи та аудіозаписи, крайні з яких датовані 2012 роком, вже надійшли в розпорядження слідства і становлять інтерес з точки зору встановлення замовників злочину.

Фрагменти інформації, яка є в розпорядженні слідства Нацполіції, опубліковані в мережі Інтернет. На оприлюднених записах невстановлені особи обговорюють питання вбивства журналіста Павла Шеремета. Зокрема, наголошувалося на варіанті отруєння із використанням токсичних речовин, а також підрив.

На даний момент слідство Нацполіції отримали дозвіл на проведення слідчих дій в одній з європейських країн. Крім того, особу-розпорядника переданої інформації запросили для проведення необхідних слідчих дій.

Нагадуємо, що справу стосовно виконавців підриву Павла Шеремета передано до суду, щодо замовників виділене окреме кримінальне провадження, розслідування в якому триває.

У СПРАВІ ШЕРЕМЕТА ОГОЛОСИЛИ ОБВИНУВАЛЬНИЙ АКТ

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram