29 травень 2024, Середа, 01:23

Новим гауляйтером Енергодару призначили працівника “росатому”

14 Грудня 2022г.


КИЇВ. 14 грудня. Резонанс. В окупованому Енергодарі "представили" чергового гауляйтера, який очолив "адміністрацію міста". Ним виявився працівник "росатому" едуард сєновоз, передає Резонанс із посиланням на міського голову Енергодару Дмитра Орлова.

Цитата

"Пропагандистські канали окупантів в Енергодарі сьогодні публічно представили чергового (здається, вже п’ятого за рахунком) гауляйтера, який очолив "адміністрацію міста". Цим недалекоглядним бідолахою став працівник "росатому" едуард сєновоз", - написав Орлов.

Додамо

Втім, за словами міського голови, сам факт такого "призначення" в окупованому місті, де щоденно кояться злочини, означає його доєднання до списку військових злочинців. І відповідати за це доведеться неминуче.

"А крім того, варто згадати "правління" його попередників за минулі 9 місяців, щоб зрозуміти: кар’єра буде може і яскравою, але короткотривалою та безславною", - написав міський голова.

Крім того, він закликав віддати належне "росатому" -" як виявилося, справжній кузниці кадрів злочинців, які вже не приховують своїх злочинних дій на українській землі".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Енергодарі окупанти проводять "перепис населення" - мер