03 червень 2023, Субота, 00:07

ОАСК нагадала ВККС про стандарти етичної поведінки

22 Травня 2019г.
ОАСК

Представникам державного органу суддівського врядування необхідно дотримуватися найвищих стандартів етичної поведінки, оскільки це є встановлений законом обов’язок.

Про це йдеться у коментарі Окружного адміністративного суду Київа стосовно заяв Вищої кваліфікаційної комісії України щодо проходження суддями ОАСК кваліфікаційного оцінювання, передає Резонанс.

Сьогодні ВККС України на своєму офіційному сайті та в соціальних мережах було поширено чергову порцію критичної інформації.

На думку ОАСК, Коміссії не варто вдаватись до оприлюднення на загал своїх безпідставних оціночних суджень, таких як "повальна хвороба суддів" - навіть не маючи офіційних документів щодо відсутності окремих суддів на кваліфікаційному оцінюванні.

ОАСК вбачає невипадковою організацію так званого мітингу під стінами ВККС, який, за словами самої Комісії, заблокував її роботу - саме після прийняття судом рішень про визнання відсутності повноважень у окремих членів Комісії, зокрема голови Комісії та його заступника.

"Не виключено, що саме таким чином вказані особи намагаються штучно продовжити строк свого безпідставного перебування у ВККС України", - вважають в ОАСК.

З огляду на це в ОАСК закликали всіх зацікавлених осіб утриматись від публічних висловлювань, суджень та закликів, що пов’язані з оцінкою відповідних судових рішень та діяльності суддів ОАСК під час проведення їх кваліфікаційного оцінювання.