14 червень 2024, П'ятниця, 09:10

ОАСК поновив на посаді керівника Управління внутрішнього контролю ДБР, який задокументував корупцію Труби

25 Листопада 2019г.
Ahr0chm6ly9nywxszxj5lm1hawxjagltcc5jb20vymzhmmi2nwjjogizyzm5mwu3mte3zwy5my9pbwfnzxmvmwqyzjjindytmmzjmc00otczlwfhnwetndjjymzhzjnkzdlmlmpwzw

25 листопада 2019 року Окружний адміністративний суд Києва, розглянувши у відкритому судовому засіданні за правилами спрощеного позовного провадження адміністративну справу за позовом Богдана Чобітка до Державного бюро розслідувань та його директора Романа Труби, постановив частково задовольнити цей позов.

Про це повідомляє Резонанс із посиланням на УНІАН.

Суд постановив визнати протиправним та скасувати наказ Державного бюро розслідувань від 11.06.2019 №186-ос та поновити його на посаді керівника Управління внутрішнього контролю Державного бюро розслідувань з 02.07.2019.

Як нагадали в інформагенстві, Труба звільнив з ДБР Богдана Чобітка 11 червня 2019 року у зв’язку з «невідповідністю займаній посаді протягом строку випробування». У свою чергу Чобіток оскаржив своє звільнення у суді, заявивши про порушення закону очільником Бюро розслідувань.

КЕРІВНИК УПРАВЛІННЯ ВНУТРІШНЬОГО КОНТРОЛЮ ДБР ЗАДОКУМЕНТУВАВ КОРУПЦІЮ ТРУБИ

Як писав Резонанс, Харківський окружний адміністративний суд 8 серпня 2019 року поновив Володимира Тимошка на посаді  у ДБР. У рішенні суду, зокрема, вказано: "Визнати протиправними дії Директора Державного бюро розслідувань Труби Романа Михайловича  з прийняття рішення про звільнення Володимира Тимошка та винесення наказу №148-ос".

Попри рішення суду, яким визнано дії директора Державного бюро розслідувань Романа Труби протиправними, скасовано наказ від 28.05.2019 року про моє звільнення та поновлено на посаді директора теруправління ДБР у місті Полтаві (в цій частині рішення підлягає негайному виконанню), вийшовши на роботу після лікування, дізнався, що до подальшої роботи мене не допустять, аргументуючи це тим же наказом директора Бюро, який, власне, суд і скасував. Про це написав у Facebook Володимир Тимошко.

ДБР: ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ