06 грудень 2023, Середа, 14:15

ОАСК взявся за повноваження членів ВККСУ

24 Квітня 2019г.
Oask

Окружний адміністративний суд Київа відкрив провадження у справах щодо визнання відсутності у Анастасії Заріцької, Михайла Макарчука, Миколи Мішина, Юрія Тітова та Валентини Устименко повноважень членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

Про це повідомляє Резонанс із посиланням на прес-службу ОАСК. Позивач вважає, що у зазначених членів Комісії скінчився їх 4-річний термін здійснення відповідних повноважень.

Нагадаємо, позивач просить суд визнати відсутність у А.Заріцької, М.Макарчука, М.Мішина, Ю.Тітова та В.Устименко з 29 березня 2019 р. повноважень членів ВККСУ, а також зобов’язати їх утриматися від здійснення повноважень членів Комісії.

Водночас, позивач просить суд визнати з 29 березня протиправними їх дії як членів ВККСУ щодо здійснення ними повноважень членів ВККСУ.

Також серед позовних вимог позивачем зазначено – визнати протиправною і з 29 березня бездіяльність голови ВККСУ Сергія Козьякова щодо неналежного здійснення повноважень з організації роботи та неналежного здійснення загального керівництва Комісією.