30 травень 2024, Четвер, 03:12

ОАСК просять заборонити Сергію Прохорову виконувати обов’язки голови Держінспекції містобудування

9 Грудня 2020г.
Dabi1(1)

Суд просять визнати протиправним та скасувати розпорядження Кабінету Міністрів України «Про тимчасове покладання виконання обов’язків Голови Державної інспекції містобудування України на Прохорова С.В.». Відповідний позов надійшов до Окружного адміністративного суду міста Києва. Позивачем вказаний – Юрій Васильченко.

Про це повідомляє Резонанс 9 грудня із посиланням на пресслужбу ОАСК.

Водночас, до ОАСК подана заява про забезпечення позову, у якій позивач просить суд вжити заходи забезпечення позову шляхом заборони першому заступнику Голови Держінспекції містобудування України Сергію Прохорову виконувати обов’язки голови Інспекції, видавати, підписувати накази, розпорядження, доручення, приймати та підписувати рішення про розподіл бюджетних коштів. Також суд просять зупинити дію розпорядження Уряду про тимчасове покладання виконання обов’язків Голови Державної інспекції містобудування України на Сергія Прохорова до набрання законної сили судовим рішенням щодо оскарження розпорядження КМУ про покладання на нього відповідних обов’язків.

Наразі суд вирішує питання про відкриття провадження та наявності правових підстав вжиття заходів забезпечення позову.

Нагадаємо, раніше Окружний адміністративний суд міста Києва вже відкрив провадження і призначив на 15 грудня судове засідання у справі щодо відсторонення Юрія Васильченка від виконання повноважень Голови Держінспекції містобудування України.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram