14 червень 2024, П'ятниця, 12:36

ОАСК ухвалив рішення у справі щодо проходження Ситником спецперевірки

2 Листопада 2018г.
Фото: НАБУ
Фото: НАБУ

Окружним адміністративним судом Києва завершено розгляд справи №826/10323/16 за позовом ТОВ «Юридична компанія «Студія права» до ДФС України щодо надання податковим органом завідомо неправдивої інформації з висновком про достовірність відомостей декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру Ситника A.C. під час проходження ним спеціальної перевірки в межах участі у конкурсі на посаду Директора НАБУ. Про це повідомляє Резонанс із посиланням на сайт ОАСК.

За наслідком розгляду вказаної справи, що тривав понад два роки, судом були прийнято рішення про часткове задоволення позовних вимог шляхом визнання протиправними дій ДФС України щодо направлення інформації про результати спеціальної перевірки Артема Ситника в порушення вимог п. 12 Порядку проведення спеціальної перевірки відомостей щодо осіб, які претендують на зайняття посад, пов'язаних із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, затвердженого Указом Президента України від 25 січня 2012 року № 33/2012.

Як повідомляв Резонанс, Генпрокуратура розслідує службове підроблення з боку посадових осіб ДФС  при видачі висновку про достовірність даних у декларації Артема Ситника за 2014 рік як кандидата на посаду директора НАБУ.

ПАВЛО ДЕМЧИНА: АРТЕМ СИТНИК НЕЗАКОННО СТАВ ДИРЕКТОРОМ НАБУ