13 квітень 2024, Субота, 21:27

ОАСК відкрив провадження у справі про оскарження конкурсу на посаду керівника ЗАлК

22 Січня 2021г.
Oaskoask E1592375598462

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі щодо оскарження оголошення Фондом державного майна України конкурсного відбору на посаду генерального директора АТ «Запорізький виробничий алюмінієвий комбінат». Справа розглядатиметься за правилами спрощеного позовного провадження.

Про це повідомляє Резонанс 22 січня із посиланням на пресслужбу ОАСК.

Нагадаємо, позивач просить суд визнати незаконними дії Фонду щодо оголошення конкурсу на посаду керівника вказаного підприємства та зобов’язати Фонд утриматись від його проведення. Серед інших вимог позову – встановити відсутність повноважень Фонду державного майна України щодо оголошення та проведення конкурсного відбору претендентів на вакантну посаду генерального директора АТ «ЗАлК».

Разом з тим, ОАСК відмовив позивачу у вжитті заходів забезпечення, а саме – у зупиненні проведення вказаного конкурсного відбору та зупиненні дії Наказу Фонду від 14.08.2020, яким було утворено Постійну конкурсну комісію з проведення конкурсного відбору керівників суб'єктів господарювання державного сектору економіки. Такі вимоги містились у заяві, яка була подана разом із позовом. Суд встановив, що заява про вжиття заходів забезпечення адміністративного позову є непідтвердженою жодними доказами, а посилання позивача на неможливість подальшого відновлення його прав та інтересів без вжиття судом таких заходів – необґрунтованими. Суд ухвалив повністю відмовити у задоволенні вказаної заяви.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram