15 квітень 2024, Понеділок, 08:13

ОАСК відкрив провадження у справі за позовом Бабікова до ДБР

20 Листопада 2020г.
Img 2221

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі за позовом Олександра Бабікова до Державного бюро розслідувань.

Про це повідомляє Резонанс 20 листопада із посиланням на пресслужбу Окружного адміністративного суду міста Києва.

Серед вимог вказаного позову - визнати протиправним та скасувати наказ ДБР про звільнення Олександра Бабікова з посади першого заступника директора ДБР, поновити його на посаді та стягнути з Бюро середній заробіток за час вимушеного прогулу.

Суд ухвалив розглядати справу в порядку спрощеного позовного провадження без виклику сторін та проведення судового засідання.

ДБР ВСТАНОВИЛО ВІДСУТНІСТЬ КОНФЛІКТУ ІНТЕРЕСІВ У БАБІКОВА. ЩЕ В СЕРПНІ

Тим часом Олександр Бабіков 20 листопада оприлюднив у соцмережі своє офіційне звернення до НАЗК щодо конфлікту інтересів у в.о. директора ДБР Олексія Сухачова.

"Сухачов Олексій Олександрович вчинив неповідомлення у встановлених законом випадках та порядку про наявність у нього реального конфлікту інтересів, а також вчинив дії та прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів, тобто вчинив адміністративні порушення, передбачені ч. 1 ч. 2 ст. 172-7 КУпАП", - наголошує Бабіков у документі.

Правник звернувся до НАЗК для проведення перевірки викладених ним фактів, притягнення Сухачова О.О. до адміністративної відповідальності та здійснення заходів "зовнішнього врегулювання конфлікту інтересів, зокрема, шляхом усунення його від виконання завдання, вчинення дій, прийняття рішень в умовах конфлікту інтересів".

123

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram.