15 квітень 2024, Понеділок, 07:10

ОАСК візьметься за оскарження результатів конкурсу на посаду директора Центру здоров’я

12 Січня 2021г.
Oaskoask E1592375598462

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі щодо оскарження рішення Конкурсної комісії про визначення переможця на посаду Генерального директора Державної установи  «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України». Суд ухвалив розглядати справу за правилами загального позовного провадження та призначив підготовче засідання на 17 лютого 2021 року.

Про це повідомляє Резонанс 12 січня із посиланням на пресслужбу ОАСК.

Нагадаємо, серед вимог позову - визнати протиправними та скасувати рішення Конкурсної комісії від 24 листопада 2020 року в частині допущення Романа Родини до участі у конкурсі, а також рішення від 3 грудня 2020 року, яким його було визнано переможцем конкурсу на посаду очільника Центру громадського здоров’я.

Разом із позовом до суду надійшла заява про його забезпечення, в якій позивач просив суд зупинити дію рішення Конкурсної комісії про визначення переможця у конкурсі на посаду очільника Центру громадського здоров’я. На підставі частини шостої  статті 151 Кодексу адміністративного судочинства України ОАСК відмовив позивачу у вжитті заходів забезпечення позову.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram