» Обмін квартир для військових у центрі Києва на квартири на околиці був законним, – Нацгвардія

01 липень 2022, П'ятниця, 04:56

Обмін квартир для військових у центрі Києва на квартири на околиці був законним, – Нацгвардія

20 Листопада 2018г.
zboryzast_4

Заступник командувача Національної гвардії з тилу Олег Кулик заявляє, що обмін квартир для військовослужбовців у центрі Києва на квартири на околиці був законним. Про це він сказав в інтерв'ю Українським Новинам.

О. Кулик зазначив, що, згідно з угодою, забудовник - компанія "Укрбуд" мала право запропонувати Нацгвардії обмін квартир на вул. Коновальця в центрі Києва на квартири на вул. Бориспільській біля метро "Червоний Хутір".

"Ми провели цей обмін суворо в рамках встановленої українським законодавством процедури. Заздалегідь оголосили про свій намір провести обмін, запросили для контролю представників Генеральної прокуратури України. Зверталися також в НАБУ, на що отримали відповідь, що це не їхня компетенція. До речі в Генпрокуратурі тут не бачать жодних порушень", - сказав начальник тилу.

Він зазначив, що будівництво елітної новобудови на вул. Коновальця ще не закінчено, а військовим вже виділено близько 80 квартир на вул. Бориспільській.

Крім того, "Укрбуд" обладнав автопарк у військовій частині №2260 майже на 5,6 млн гривень. Кулик вважає цей обмін дуже вигідним.

Водночас він зазначив, що НАБУ, яке веде розслідування законності цього обміну, досі не допитало ні його, ні командувача Нацгвардії Юрія Аллерова.

Як повідомляли Українські Новини, заступник командувача Національної гвардії з тилу Олег Кулик заявляє, що закуплені за завищеною ціною Міністерством внутрішніх справ 5 тис рюкзаків ("рюкзаки Авакова") не потрапили на забезпечення Нацгвардії.