26 травень 2024, Неділя, 19:13

Одеський апеляційний суд відновив роботу після псевдозамінування

2 Березня 2021г.
1105778565

Одеський апеляційний суд повідомляє, що інформація про замінування будівлі суду не підтвердилася. Під час проведення відповідних перевірочних дій фахівцями вибухотехнічної служби та Національної поліції в адміністративній будівлі вибухових пристроїв не виявлено.

Про це повідомляє Резонанс 2 березня із посиланням на прес-центр Судової влади України.

Наразі Одеський апеляційний суд відновив роботу у звичному режимі.

Шановні громадяни, пам’ятайте про те, що повідомляючи про хибний виклик, ви не тільки порушуєте закон, але й ризикуєте життям інших людей.

Звертаємо увагу, що згідно зі статтею 259 Кримінального кодексу України завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху, підпалу або інших дій, які загрожують загибеллю людей чи іншими тяжкими наслідками, – карається позбавленням волі на строк до 6 років. Те саме діяння, якщо воно спричинило тяжкі наслідки або вчинене повторно, – карається позбавленням волі на строк до 8 років.

Порушення статті 183 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб» тягне за собою накладення штрафу від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

УКРАЇНОЮ ПРОКОТИЛАСЯ ХВИЛЯ ПСЕВДОЗАМІНУВАНЬ: ВІД СБУ ДО СУДІВ

Як писав Резонанс, 17 лютого до поліції  м. Києва надійшло повідомлення про замінування адмінбудівлі Служби безпеки України у Києві. Окрім будівлі СБУ "замінували" ще з десяток державних установ у Одесі, Києві та Дніпропетровщині.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram