29 травень 2024, Середа, 20:54

Одна з підконтрольних Руслану Тарпану компаній й досі намагається заволодіти коштами одеситів – прокуратура

19 Жовтня 2022г.


КИЇВ. 19 жовтня. Резонанс. У своїх письмових запереченнях на апеляційну скаргу сторони захисту прокурори відділу Одеської обласної прокуратури повідомили про те, що одна з підконтрольних Руслану Тарпану компаній наразі продовжує вживати заходи, спрямовані на протиправне заволодіння грошовими коштами ООДА. Про це йдеться в ухвалі Одеського апеляційного суду від лютого 2022 року, пише Резонанс.

Цитата

«… в зазначеному кримінальному провадженні (щодо розкрадання коштів «Глибоководного випуску») наявні ризики переховування ОСОБА_1 (Руслан Тарпан - ред.) від органів досудового розслідування та суду, здійснення тиску на свідків, перешкоджання кримінальному провадженню іншим чином та продовження вчинення кримінального правопорушення, обумовлені вищевказаними обставинами, а також (…) тим, що службовими особами підконтрольного ОСОБА_1 ПП «Ремерцентр» до теперішнього часу вживаються заходи для реалізації завершення злочинного наміру, спрямованого на протиправне заволодіння грошовими коштами ООДА (Одеська обласна державна адміністрація)», - сказано в документі.

До теми

ПП «Ремерцентр» було підрядником проваленого проекту “Глибоководний випуск”. У вересні минулого року компанія змінила керівника. Ним став громадянин на ім’я Бадаві Алі. 

А наприкінці грудня минулого року цей же громадянин став керівником ще однієї компанії — “Окс Кепітал”, яка належить колишній дружині Тарпана Оксані Шишовській, розлучення з якою, на думку юристів, могло бути фіктивним.

Нагадаємо

Через махінації на проекті “Глибоководний випуск” та розкрадання держкоштів Руслану Тарпану (має статус підозрюваного — ред.) вже обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Прокуратура зараз займається підготовкою документів для його екстрадиції з ОАЕ, де той вірогідно перебуває з 2017 року.