12 квітень 2024, П'ятниця, 16:18

Офіс Генпрокурора просить Канаду надати аудіофайл, який свідчить про навмисне збиття “МАУ” в Ірані

10 Лютого 2021г.
273f8c3 678 Large Large

Офіс Генерального прокурора підготував запит до Канади про надання міжнародної правової допомоги щодо отримання аудіозапису, опублікованого канадським телерадіомовником CBC News, на якому може міститися інформація про ймовірну навмисність збиття українського пасажирського літака МАУ рейсу PS 752 в небі над Іраном.

Про це повідомляє Резонанс 10 лютого із посиланням на прес-центр Офісу Генерального прокурора.

Про це повідомив заступник Генерального прокурора Гюндуз Мамедов. За його словами, це буде вже четвертий запит до канадської сторони. «Сподіваємося, що Канада без зайвих очікувань надасть Україні наявні у них записи переговорів, що були опубліковані в ЗМІ. Ми розраховуємо на отримання аудіофайла, адже процеси дослідження запису та проведення фонетичних експертиз можуть бути запущені паралельно: в Канаді і в Україні. А, отже, й слідство піде більш оперативно для швидшого встановлення істини і відновлення справедливості», - зазначив Гюндуз Мамедов.

Нагадаємо, 8 січня Офіс Генерального прокурора розпочав кримінальне провадження за фактами умисного вбивства, знищення чужого майна та порушення правил безпеки руху повітряного транспорту (пп.1 ч.2 ст.115, ч2. ст.194, ч.3 ст. 276 КК України). Внаслідок авіакатастрофи загинуло 176 пасажирів та членів екіпажу, серед яких 11 українців.

Читайте Резонанс в Facebook и подписывайтесь на наш канал в Telegram