29 травень 2024, Середа, 01:45

Окупанти намагалися зірвати гуманітарну місію до Козачої Лопані: одна з постраждалих отримала поранення в обличчя

26 Вересня 2022г.


КИЇВ. 26 вересня. Резонанс. Військовослужбовці Національної гвардії України доправили до Козачої Лопані, що на Харківщині, гуманітарний вантаж. Незадовго до приїзду вантажу російські окупанти здійснили обстріл селища, повідомили у НГУ, інформує Резонанс.

Деталі

У смт Козача Лопань, як повідомляється, наразі ускладнена логістика товарів, немає мобільного зв’язку, електрики, газопостачання, більше не працює залізничний вокзал, зруйновані колії, обірвані лінії, багато будинків розбито. Гвардійці доправили до населеного пункту продукти та одяг, вантаж збирали у Латвійській Республіці.

Цитата

«Це харчові продукти, одяг для цивільного населення. Також ми привезли для військових від Латвійської Республіки військовий одяг та трохи спорядження. Починаючи з 2015 року, з початку співпраці НГУ та Латвійської Республіки, це вже 18 такий вантаж. Та починаючи з 24-го лютого це вже друга така доставка гуманітарної допомоги, попередня була у червні», - пояснив начальник цивільно-військового співробітництва НГУ Віктор Голумбівський.

Тим часом окупанти намагалися завадити місцевим мешканцям отримати гуманітарну допомогу. Незадовго до приїзду вантажу окупанти обстріляли центр селища, було поранено двоє осіб, вказали у НГУ.

«Поранення в обличчя отримала двадцятирічна дівчина. Також молодий хлопець отримав наскрізне поранення ноги», - сказав голова Дергачівської територіальної громади Вячеслав Задоренко.

На місці обстрілу на асфальті лишились сліди враження поки невідомим боєприпасом, а також сліди крові. Поранених евакуювали військові медики.

Доповнення 

Селище Козача Лопань на Харківщині, яке знаходиться на кордоні з росією, з 11 вересня знаходиться під контролем Збройних сил України.