13 квітень 2024, Субота, 22:29

В ОАСК оскаржуються обмеження МОН при вступі на правничу магістратуру

14 Січня 2021г.
Etudiants Diplome Universite

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі за позовом до Міністерства освіти і науки України щодо обмежень, встановлених  стосовно вступу на правничу магістратуру. Справа розглядатиметься за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін.

Про це повідомляє пресслужба ОАСК, передає Резонанс 14 січня.

Нагадаємо, позивач просить суд скасувати окреме положення Стандарту вищої освіти, затвердженого наказом МОН від 17.08.2020, яким передбачено, що прийом на навчання для здобуття магістерського рівня освіти за спеціальністю 081 «Право» здійснюється на базі бакалаврського рівня зі спеціальностей «Право» або «Міжнародне право» за результатами Єдиного фахового вступного випробування.

Також позивач оскаржує затверджені міністерством у жовтні 2020 року Умови прийому на навчання для здобуття вищої освіти у 2021 році, відповідно до яких, для здобуття ступеня магістра за спеціальністю «Право» приймаються особи, які вже мають ступінь бакалавра з спеціальностей «Право» або «Міжнародне право», напрямів «Правознавство», «Міжнародне право».

Читайте Резонанс в Facebook и подписывайтесь на наш канал в Telegram