» Ознайомлення з матеріалами дисциплінарних справ в онлайн-режимі: ВРП прийняла рішення

01 грудень 2022, Четвер, 08:33

Ознайомлення з матеріалами дисциплінарних справ в онлайн-режимі: ВРП прийняла рішення

14 Травня 2020г.
5c5c105f6729a

Вища рада правосуддя внесла зміни до порядку надання справ (матеріалів) для ознайомлення учасниками дисциплінарного провадження.

Про це повідомляє Резонанс 14 травня із посиланням на Судово-юридичну газету.

Доповненням до відповідної глави Регламенту ВРП відтепер передбачена можливість подання заяв про ознайомлення зі справами (матеріалами) на електронну адресу ВРП (e-zapyt@hcj.gov.ua) з використанням електронного цифрового підпису. Крім того, можна надіслати заяву засобами поштового зв’язку, долучивши до неї електронний носій інформації.

До заяви додаються копії документів, що посвідчують особу, її повноваження відповідно до чинного законодавства. У заяві має бути вказана адреса заявника для листування та надсилання справи (матеріалу) у електронному вигляді. Перевірку електронного цифрового підпису здійснює управління документального забезпечення.

Справи (матеріали) будуть надаватися заявникам також в електронному вигляді: або надсилатися на електронну пошту, або передаватися на носії інформації, який був надісланий заявником поштовим зв’язком разом з заявою, або розміщуватися у хмарному сховищі з наданням дистанційного доступу до документів.

При цьому буде збережена конфіденційність матеріалів, що не підлягають наданню, та персональних даних, які мають бути знеособлені.