13 квітень 2024, Субота, 13:22

Переможцем конкурсу на посаду голови Служби судової охорони став Валерій Бондар

14 Грудня 2018г.
Bondar 2

У Державній судовій адміністрації України відбулося засідання Комісії для проведення конкурсу на зайняття вакантних посад голови Служби судової охорони, його заступників на виконання рішення Вищої ради правосуддя від 6 листопада 2108 року № 3358/0/15-18.

Персональний склад Комісії затверджений наказом ДСА України від 7 листопада 2018 року № 553 «Про затвердження персонального складу Комісії для проведення конкурсу на зайняття вакантних посад Голови Служби судової охорони, його заступників».  До складу комісії входить три члени від Вищої ради правосуддя, один член від Ради суддів України та три члени від Державної судової адміністрації України. Про це повідомляє Резонанс із посиланням на прес-службу ВРП.

У роботі Комісії також брали участь експерти Консультативної місії Європейського Союзу з реформування цивільної безпеки в Україні пані Хільдегард Роглер-Мохель, радник з питань кадрової політики (Німеччина), та пані Галина Міхайлюк, експерт з розробки законодавства (Україна).

До участі в конкурсі допущені три кандидати, які подали документи. На засідання Комісії прибули два кандидати, які успішно вирішили розроблені Комісією ситуаційні завдання, були допущені до співбесіди та виявили глибокі знання та високий рівень професійної підготовки.

За результатами складення Комісією загального рейтингу кандидатів переможцем конкурсу визначено Бондаря Валерія Івановича.

Бондар В.І., 1969 року народження, має вищу освіту, закінчив Калінінградське вище інженерне училище інженерних військ (1991), Київський інститут внутрішніх справ (спеціальність «Правознавство», 1999), Національну академію оборони України з відзнакою (2006). Генерал-майор. Обіймає посаду заступника командувача Національної гвардії України. Стаж військової служби та служби у Національній гвардії України становить понад 32 роки. Відзначений державною нагородою − орденом Данила Галицького.

Відповідно до статті 161 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» голова Служби судової охорони призначається на посаду Вищою радою правосуддя за результатами відкритого конкурсу та спеціальної перевірки, яка проводиться підрозділами Національного агентства України з питань державної служби.