» Підозра у шахрайстві: у Києві затримали німця, якого шукав Інтерпол

30 січень 2023, Понеділок, 00:46

Підозра у шахрайстві: у Києві затримали німця, якого шукав Інтерпол

12 Листопада 2021г.


КИЇВ. 12 листопада. Резонанс. У Києві затримали 65-річного громадянина Німеччини, який перебував у міжнародному розшуку. Про це повідомляє Резонанс з посиланням на пресслужбу Національної поліції.

Деталі

Відповідно до обліків Генерального секретаріату Інтерполу, фігуранта розшукували за підозрою в шахрайстві.

Повідомляється, що чоловік, перебуваючи на керівній посаді в іноземній компанії та, зловживаючи службовим становищем, здійснив незаконний переказ 950 тисяч євро на рахунок іншої установи, що не мала права на отримання коштів. Компетентні органи Німеччини оголосили його у розшук.

Поліцейські встановили, що після вчинення злочину на території Сполучених Штатів Америки чоловік вилетів в Україну та мешкав у Києві.

Працівники Департаменту карного розшуку Національної поліції відповідно до інформації Інтерполу встановили місцеперебування і затримали розшукуваного.

На даний час проводяться слідчі дії та вирішується питання про подальшу його екстрадицію. За вчинення вказаних злочинів, згідно із законодавством ФРН, чоловіку загрожує до 10 років позбавлення волі.

Нагадаємо

Південна Корея звернулася до Інтерполу з проханням заарештувати двох іноземців, в тому числі українця, через причетність до кібератаки.