22 лютий 2024, Четвер, 08:22

Підрив двох військових на Донбасі: прокуратура відкрила справу

11 Січня 2022г.


КИЇВ. 11 січня. Резонанс. Прокуратура відкрила справу за фактом загибелі двох військовослужбовці в на Донбасі. Про це повідомили в Офісі Генпрокуратури, передає Резонанс.

Деталі

Донецькою спеціалізованою прокуратурою у військовій та оборонній сфері об’єднаних сил здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом загибелі військовослужбовців об’єднаних сил.

За попередньою інформацією, 10 січня 2021 року під час робіт по відновленню мінно-вибухових загороджень на підконтрольній Україні території поблизу населеного пункту Крута Балка у Донецькій області внаслідок підриву на невідомому вибуховому пристрої загинуло двоє військовослужбовців.

Цитата

"Кримінальне провадження розпочато за фактом недбалого ставлення військової службової особи до служби, що спричинило тяжкі наслідки, вчиненого в умовах особливого періоду (ч. 3 ст. 425 КК України)", - йдеться у повідомленні.

Наразі тривають першочергові слідчі дії. На місці події працюють прокурори Донецької спецпрокуратури у військовій та оборонній сфері об’єднаних сил, слідчо-оперативна група, експерти та спеціалісти вибухо-технічної служби.

Нагадаємо

Вчора в зоні ООС загинуло двоє українських військових.