» Підробка COVID-документів: за тиждень запідозрили ще понад десяток медиків

30 січень 2023, Понеділок, 00:21

Підробка COVID-документів: за тиждень запідозрили ще понад десяток медиків

22 Листопада 2021г.


КИЇВ. 22 листопада. Резонанс. В Україні тривають перевірки на дотримання карантину та виявлення підроблених COVID-документів - лише за минулий тиждень направлено документи про підозру 15 медичних працівників. Про це повідомили в уряді за підсумками селекторної наради під головуванням Прем'єр-міністра Дениса Шмигаля, пише Резонанс.

Деталі

У Національній поліції повідомили, що до рейдів з перевірки дотримання карантинних правил та виявлення підроблених COVID-документів залучено 14 тисяч особового складу. "Так, за минулий тиждень було направлено документи про підозру 15 медичних працівників у вчиненні 38 кримінальних правопорушень. У роботі перебувають ще кілька десятків справ. Минулого тижня також проведено 13 обшуків у туристичних агенціях", - вказали у пресслужбі уряду.

За підсумками наради відповідним міністерствам та відомствам доручили "опрацювати питання посилення контролю за перевіркою достовірності COVID-сертифікатів за допомогою їхніх QR-кодів".

Доповнення

При цьому, за інформацією МОЗ, в Україні спостерігається позитивна тенденція до зменшення кількості нових випадків захворювання на COVID-19 та кількості госпіталізованих. За минулий тиждень було госпіталізовано 24 419 осіб, тоді як кілька попередніх тижнів до лікарень потрапляли по 32 тисячі осіб. Окрім того, вперше за останні 14 тижнів кількість летальних випадків зменшилась у порівнянні з попереднім тижнем.

Вказано, що, "за індикаторами, Львівська й Луганська область вже виходять із "червоного" рівня епідемічної небезпеки".

Шмигаль під час наради запропонував "перерозподіл" між регіонами необхідних препаратів для лікування COVID-19. "Необхідно детально вивчити ситуацію по кожному закладу та здійснити перерозподіл препаратів там, де це необхідно", — сказав він.

Нагадаємо

У “червоній” зоні перебуває 19 регіонів України: місто Київ, Волинська, Вінницька, Запорізька, Одеська, Донецька, Херсонська, Дніпропетровська, Сумська, Рівненська, Миколаївська, Житомирська, Івано-Франківська, Київська, Луганська, Львівська, Хмельницька, Черкаська та Чернігівська області.