21 вересень 2023, Четвер, 07:33

Північна Корея запустила дві балістичні ракети після серії останніх запусків

9 Жовтня 2022г.


КИЇВ. 9 жовтня. Резонанс. Північна Корея випустила дві балістичні ракети вранці в неділю, повідомила влада сусідніх країн, що стало сьомим подібним запуском Пхеньяном за останні дні, що викликало широку тривогу у Вашингтоні та його союзниках у Токіо та Сеулі. Про це повідомляє Резонанс з посиланням на Reuters.

Деталі

Обидві ракети досягли висоти 100 км і покрили радіус дії 350 км, повідомив журналістам державний міністр оборони Японії Тосіро Іно. Перша боєголовка була випущена приблизно о 01:47 ночі за місцевим часом, друга – через шість хвилин.

За словами міністра, дві ракети потрапили за межі виключної економічної зони Японії, і влада вивчала, які саме ракети були запущені, включаючи ймовірність того, що це були балістичні ракети підводного човна.

Збройні сили США заявили, що тісно консультуються з союзниками та партнерами після запусків, які, за їхніми словами, підкреслили «дестабілізуючий вплив» північнокорейської програми створення ядерної зброї та балістичних ракет.

Нагадаємо

У п'ятницю військово-морські сили Південної Кореї та США розпочали чергові дводенні спільні морські навчання у водах східноазіатської країни.