29 травень 2024, Середа, 02:55

Планував “нальоти” на оселі та бізнес: у Тернополі затримали іноземного злочинця

20 Листопада 2022г.


КИЇВ. 18 листопада. Резонанс. У Тернополі затримали іноземного злочинця, який перебував у розшуку Інтерполу. Він намагався створити кримінальне угруповання для здійснення "нальотів" на оселі та бізнес. Про це повідомила пресслужба СБУ, передає Резонанс.

Деталі

"У результаті спецоперації в Тернополі затримано іноземця, який перебував у розшуку Інтерполу за вчинення тяжких злочинів", – повідомили в СБУ.

Як зазначили, затриманим виявився учасник міжнародного злочинного угруповання з Південного Кавказу. Зловмисники спеціалізувалися на жорстоких розбійних нападах.

"Співробітники СБУ отримали інформацію про те, що один з учасників банди приховано прибув до нашої держави, де сподівався переховуватись від правосуддя. Зловмисник намагався створити на заході України власне кримінальне угруповання для здійснення "нальотів" на оселі та бізнес місцевих жителів. Такі дії могли призвести до загострення криміногенної обстановки і розхитування суспільно-політичної ситуації в західних областях", – ідеться у повідомленні.

Наразі вирішується питання щодо застосування до злочинця екстрадиційного арешту. 

Нагадаємо

У деокупованому Херсоні Служба безпеки України затримала російського військового, переодягненого у цивільний одяг.