29 травень 2024, Середа, 22:12

Поліцейський керівник у Київі щоденно отримував 2 тис дол. хабарів

12 Квітня 2019г.
K1

Співробітники СБУ викрили на систематичних хабарах заступника начальника відділу управління превентивної діяльності головного управління Нацполіції у Київі.

Про це повідомляє Резонанс із посиланням на прес-центр СБУ. Оперативники спецслужби встановили, що підполковник поліції організував протиправний механізм вимагання грошей від громадян.

За різні суми неправомірної вигоди посадовець сприяв видачі дозвільних документів на придбання, носіння та зберігання зброї поза встановленим законом порядком.

До незаконної діяльності поліцейський залучив свого знайомого як посередника. Оперативники спецслужби задокументували, що щоденний прибуток посадовця поліції від протиправних дій становив майже 2 тис. дол. США.

Правоохоронці затримали заступника керівника відділу Нацполіції та посередника у службовому кабінеті посадовця під час одержання чергового хабара у розмірі 1 тис. дол.

У межах відкритого кримінального провадження за ч.3 ст.368 Кримінального кодексу України тривають слідчі дії для притягнення до відповідальності інших осіб, можливо причетних до незаконної діяльності.

Спецоперація з викриття зловмисників проводилась спільно з військовою прокуратурою та ДБР.