28 лютий 2024, Середа, 17:09

Поліція зацікавилась благодійними внесками запорізького аеропорту

3 Травня 2019г.
Zaporozhie Terminal Old

Національна поліція порушила кримінальне провадження про виділення грошей Запорізькому обласному благодійному фонду підтримки правоохоронної діяльності з доходів комунального аеропорту. Про це повідомляє Резонанс із посиланням на видання Наші гроші.

Слідчі помітили можливий склад злочину в двох рішеннях запорізького виконкому – від березня 2019 року, і від червня 2018 р., згідно з якими міська влада зобов’язувала КП "Міжнародний аеропорт "Запоріжжя" перераховувати на рахунок фонду по 70 тис грн. щомісяця.

Поліція вважає, що за цими перерахуваннями ховається можливе розкрадання коштів і попросила суд надати доступ до 7 банківських рахунків благодійного фонду – 2 в "Промінвестбанку", 2 - в "МетаБанк" і 3 в "Укргазбанку".

Благодійний фонд фігурував у скандальній кримінальній справі, коли двох офіцерів СБУ затримали на вимаганні хабара від менеджерів Запорізького титано-магнієвого комбінату. За даними слідства, СБУшники вимагали перераховувати частину хабара на рахунок БФ.

Також на благодійний фонд переводили гроші для ремонту в квартирах, які передавалися на баланс СБУ.

Керує фондом Микола Найденко, його номінальними засновниками значаться партнери по яхт-клубу "Корсар" Едуард Бакланский і Анатолій Кузьменко.